Яремчук знову не забив: відео епічного промаху українця у другому матчі за Брюгге поспіль

Переглядів 471
Євген Чепур Євген Чепур
Роман Яремчук. Фото: Брюгге
Український нападник Роман Яремчук, який захищає кольори Брюгге, не реалізував явний гольовий момент у матчі чемпіонату Бельгії проти Андерлехта.

Вчорашній поєдинок 20-го туру чемпіонату Бельгії, в якому Брюгге приймав Андерлехт, завершився внічию (1:1).

Український форвард Роман Яремчук вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі 61 хвилину ігрового часу, після чого був замінений на іспанського нападаючого Феррана Ютглу за рахунку 0:0.

На початку другого тайму Яремчук не зміг продати явний гольовий момент. Роман відгукнувся на навіс зі штрафного, але пробив вище воріт суперника зблизька.

Відео епічного промаху Яремчука можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net.

Нагадаємо, що минулого туру чемпіонату Бельгії Яремчук не зміг вразити порожні ворота суперника в матчі проти Генка.

27-річний Яремчук провів у поточному сезоні за Брюгге 14 матчів, забив два голи та зробив стільки ж результативних передач.

Брюгге зіграв 20 поєдинків, набрав 35 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці бельгійської першості.