Яремчука нарешті «прорвало»: форвард збірної України забив шість голів за Брюгге – відео феєрії нападника

Переглядів 11768
Емоції Романа Яремчука. Колаж «Український футбол»
Бельгійський Брюгге, кольори якого захищає форвард національної збірної України Роман Яремчук, розтрощив у товариській грі КСК Хейст 22:0. Ексдинамівець забив шість голів.

Відвів душу та забив більше голів ніж за увесь минулий сезон. Роман Яремчук наколотив у ворота КСК Хейст оразу шість голів! Це точно перший гекса-трик українця в Бельгії.

Вперше у воротах суперників Роман відзначився на 46-й хвилині, замкнувши головою подачу з флангу.

Другий гол Яремчук забив теж головою на 52-й хвилині зустрічі.

На 70-й оберті хвилинної стрілки українець зробив хет-трик.

На 81-й хвилині Яремчук, який спіймав хвилю, знову переграв голкіпера.

За дві хвилини потому Роман чітко завершив класну комбінацію своєї команди і заштовхав м'яч у ворота вп’яте.

А на 89-й хвилині Яремчук забив останній гол у цьому поєдинку.

• Влітку 2022 року Роман Яремчук перейшов до Брюгге з португальської Бенфіки за 17 млн євро, ставши найдорожчим придбанням клубу в історії.
  • У минулому сезоні 27-річний українець зіграв у 32 матчах: два голи, чотири результативні передачі.
  • Контракт українського нападника з Брюгге чинний до 30 червня 2026 року.