Ярмоленко оформив дубль у матчі Аль-Айна: відео забитих м'ячів українського вінгера у матчі за друге місце

Переглядів 30007
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Аль-Айн
У п'ятницю, 12 травня, у заключному турі чемпіонату Об'єднаних Арабських Еміратів Аль-Айн на своєму стадіоні приймав Аль-Батаех. Зустріч завершилася впевненою перемогою господарів із рахунком 5:2.

Український півзахисник Аль-Айна Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі у матчі 26-го туру Ліги ОАЕ проти Аль-Батаеха та оформив дубль.

Відео першого голу Ярмоленка можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net

Досвідчений вінгер відкрив рахунок на другій хвилині зустрічі, а у другому таймі забив четвертий гол господарів за рахунку 3:1.

Відео другого голу Ярмоленка можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net

33-річний Ярмоленко провів за Аль-Айн цього сезону 31 матч у всіх турнірах, забив 11 м'ячів і зробив шість результативних передач.

За підсумками сезону команда українського тренера Сергія Реброва стала срібним призером чемпіонату ОАЕ.

Додамо, що Аль-Айн продовжує боротьбу за Кубок ліги, де у півфіналі турніру на нього чекає протистояння з Аль-Насром. Матчі пройдуть 17 та 21 травня.