Ярмоленко забиває 12-й гол за Аль-Айн: команда Реброва наблизилась до фіналу Кубка Ліги ОАЕ

Переглядів 2803
Андрія Ярмоленко. Фото: Аль-Айн
У середу, 17 травня, в півфіналу Кубка Ліги Об'єднаних Арабських Еміратів Аль-Айн на своєму стадіоні приймав Аль-Наср. Зустріч завершилася впевненою перемогою підопічних Реброва з рахунком 4:1.

Український гравець Аль-Айна Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі у півфінальному матчі Кубка Ліги ОАЕ та забив свій 12-й гол за команду.

На 59-й хвилині капітан збірної України реалізував пенальті та відкрив рахунок у матчі.

Відео голу Ярмоленка можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net

На 82-й хвилині Андрій забив ще один гол, але після перегляду VAR його було скасовано.

Таким чином Аль-Айн Реброва переміг Аль-Наср з рахунком 4:1. Що цікаво, у попередньому матчі цих команд український гравець участі не брав, тоді його команда зазнала мінімальної поразки (0:1).

• 33-річний Ярмоленко зіграв за Аль-Айн в цьому сезоні 32 матчі у всіх турнірах.
  • За команду Сергія Реброва Андрій забив 12 м'ячів і зробив шість результативних передач.
  • Аль-Айн разом з Ярмоленком та Ребровим стали срібними призерами чемпіонату ОАЕ, пропустивши вперед Аль-Ахлі Дубай.
  • Аль-Наср фінішував дев'ятим у турнірній таблиці ліги ОАЕ.
  • Матч-відповідь Аль-Наср – Аль-Айн відбудеться 21 травня. Гра розпочнеться о 18:35 за київським часом.