Ярмоленко знову у грі: відео комбінації команди Реброва із асистом капітана збірної України

Переглядів 5367
4 голоси
Андрій Ярмоленко. Фото: Аль-Айн
Український вінгер еміратського Аль-Айну Андрій Ярмоленко відзначився результативною передачею у товариському матчі проти Аль-Раєда, який закінчився із рахунком 2:1 на користь команди Сергія Реброва.

Поки відбувається Чемпіонат світу в Катарі, гравці які не беруть участі на Мундіалі підтримують свою форму у товариських матчах за клуб. Так і вчинила команда Сергія Реброва, яка провела товариський матч із аравійським Аль-Раєдом.

Аль-Айн вийшов наперед ще на 11-й хвилині матчу. Це взяття воріт відбулося завдяки активним діям Ярмоленка, який обігрався з партнером та правою ногою видав асист на Лабе.

Далі саудитам вдалося відігратися, але на 96-й хвилині команда Реброва вирвала перемогу після подачі кутового.

Нагадаємо, Аль-Айн посідає п'яте місце у чемпіонаті ОАЕ. Ярмоленко перейшов до еміратського клубу цього літа на правах вільного агента. Цього сезону він провів десять офіційних поєдинків, у яких забив три голи і віддав чотири асисти.