Ярмоленко знову відзначився в футболці Аль-Айна: українець двічі розписався у воротах Аджмана

Переглядів 881
Андрій Ярмоленко. Фото: Google
Капітан збірної України Андрій Ярмоленко знову нагадав про себе в ОАЕ. Андрій продовжує забивати у складі Аль-Айна, який тренує Сергій Ребров.

Ярмоленко вийшов у стартовому складі Аль-Айна на поєдинок 14-го туру Про-ліги ОАЕ проти Аджмана. За 46 хвилин перебування на полі Андрій встиг оформити дубль.

Капітан збірної України на 31-й хвилині подвоїв перевагу Аль Айна в рахунку, а за шість хвилин потому вдруге розписався у воротах Аджмана, після чого був замінений у перерві.

Станом на 65 хвилину рахунок 3:1 на користь команди Ярмоленка та Реброва.

Відео голів Андрія Ярмоленка можна переглянути у Telegram-каналі FanDay

Зазначимо, що Ярмоленко розпочав 2023 рік з голу у попередньому матчі проти Аль-Батеха (3:2).

Ярмоленко перейшов в Аль-Айн минулого літа на правах вільного агента з Вест Гема. У поточному сезоні він узяв участь у 16 матчах, в яких забив п'ять голів і зробив чотири результативні передачі.