З сином Суркіса в ролі запасного: збірна України U-18 здобула першу перемогу на міжнародному турнірі

Переглядів 518
Кубок Вацлава Єжека, фото: FAČR
Юнацька збірна України до 18 років зіграла матч проти команди однолітків із Туреччини. Підопічні Юрія Мороза здобули впевнену перемогу із рахунком 2:0.

У п'ятницю, восьмого вересня, збірна України U-18 зіграла матч проти своїх однолітків із Туреччини. Гра проходила в рамках турніру Вацлава Єжека

Українська команда, яку очолює Юрій Мороз здобула мінімальну перемогу із рахунком 2:0.

Першим голом у цьому матчі відзначився Віталій Лобко, який забив на 11-й хвилині. А фіналізував рахунок Владислав Калин на 92-й хвиині гри.

Окрім цього, наша команда відзначилися двома жовтими картками, які отримали ще у першому таймі.

Син Григорія Суркіса В'ячеслав був у заявці на гру, проте залишився на лаві запасних.

• Наступний поєдинок збірна України проведе десятого вересня проти місцевої збірної U-18. Початок гри запланований на 12:00.
  • Туреччину очікує домашня гра проти Швейцарії, яка пройде у той самий час, що і матч України зі Словаччиною.
  • Раніше, шостого вересня підопічні Мороза поступилися одноліткам зі Сполученних Штатів Америки із рахунком 2:3
  • Автор переможного голу, Лобко, є вихованцем київського Динамо. Калин також виступає за киян.