«Забарний постійно був близьким»: тренер Борнмута – про дебютний гол українця в АПЛ

Переглядів 226
Ілля Забарний. Фото: Getty Images
Головний тренер Борнмута Андоні Іраола оцінив перформанс Іллі Забарного у перенесеному матчі 17 туру АПЛ проти Лутона (4:3).

Матч між Борнмутом та Лутоном, який вирішили переграти після серцевого нападу Тома Лок'єра, подаруваводин з найяскравіших камбеків цього сезону. Матч завершився вольовою перемогою Борнмута (4:3), який поступався в три голи.

Забарний провів на полі весь матч і забив гол на 62-й хвилині, який став для нього дебютним в АПЛ.

Іраола після матчу висловився про дебютний гол Забарного в УПЛ.

«Ілля не дуже звик забивати голи, хоч він завжди допомагає під час стандартів. Протягом сезону Ілля постійно був близьким до гола, тому я радий, що він забив у цьому поєдинку і був частиною нашого камбеку.

У перерві ми говорили, що нам потрібно швидко забити гол чи два, щоб повірити у камбек. Ми це зробили. Ми повірили в себе і за підтримки вболівальників зуміли повернутися в матч і забрати перемогу», – сказав Іраола.

• Забарний провів у поточному сезоні 32 матчі  за Борнмут у всіх турнірах, в яких забив один м'яч.
  • Борнмут зараз посідає 13 місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи в активі 35 очок.
  • Наступний поєдинок Борнмут проведе 30 березня, вдома проти Евертона Віталія Миколенка в рамках 30 туру АПЛ.