Забарний взяв участь в переможному матчі Борнмута: команда українця закрила тур АПЛ

Переглядів 61
0 голосів
Ілля Забарний. Фото: Getty Images
Борнмут Іллі Забарного в заключному поєдинку шостого туру АПЛ здобув перемогу над Саутгемптоном. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь команди українця.

Борнмут зняв питання про переможця зустрічі ще у першому таймі – Еванілсон на 12-й хвилині поклав початок розгрому Саутгемптона.

На 32-й хвилині Уаттара подвоїв перевагу Борнмута, відібравши гол в свого одноклубника Кука. За кілька хвилин Кук взяв участь у третьому голі господарів, автором якого став Семеньо.

В другій 45-хвилинці Борнмут дозволив Саутгемптону скоротити відставання в рахунку – ХарвудБелліс ударом головою встановив підсумковий рахунок у матчі.

Захисник збірної України Ілля Забарний провів весь матч.