«Задоволений, але є стан розчарування»: наставник Колоса відреагував на поразку від Дніпра-1

Переглядів 376
Євген Чепур Євген Чепур
Ярослав Вишняк, фото: СК Дніпро-1
Головний тренер ковалівського Колоса Ярослав Вишняк поділився думкою про минулий матч 27-го туру УПЛ, у якому його команда програла Дніпру-1 (1:2).

Колос програв Дніпру-1 у сьогоднішньому виїзному поєдинку 27-го туру чемпіонату України, пропустивши вирішальний гол на п'ятій компенсованій хвилині (1:2).

Ярослав Вишняк прокоментував прикру поразку своєї команди від одного з лідерів чемпіонату України на післяматчевій пресконференції.

«Якістю гри задоволений, задоволений ставленням хлопців до справи. Адже ми були в складній кадровій ситуації, багато футболістів пропускали матч через травми, тому я задоволений тим, як команда виглядала, особливо в першому таймі.

Звичайно, є стан розчарування. Були близькі до того, щоб відібрати очки в одного з лідерів чемпіонату», - сказав Вишняк.

Колос провів 27 матчів, набрав 33 очки і посідає восьме місце в турнірній таблиці УПЛ. У наступному турі команда Вишняка прийме київське Динамо в середу, 24 травня.