Закидали фальшивими доларами: український тренер отримав порцію хейту від кривдника Ворскли у єврокубках

Переглядів 2241
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
Закидали фальшивими доларами: український тренер отримав порцію хейту від кривдника Ворскли у єврокубках
Андрій Демченко. Фото: Динамо Батумі
Головний тренер Динамо Батумі Андрій Демченко отримав гарячий прийом з боку вболівальників Діли, яку український наставник полишив заради можливості попрацювати з лідером першості Грузії.

У середу, 20 вересня, Динамо Батумі обіграло Ділу (3:1) в перенесеному матчі 21-го туру чемпіонату Грузії.

Фанати Діли закидали тренерську лаву команди суперника фальшивими доларами, натякаючи, що Демченко кинув роботу у Ділі заради великих грошей.

Демченко після матчу заявив, що керівництво Діли в особі спортдиректора клубу Гіоргі Джохадзе навмисно кидає тінь в бік українського фахівця.

«Я за три роки зробив з Діли топ-клуб, який бояться усі команди Грузії. Я приніс у цю команду два мільйони євро. Я не залишив команду, я скористався своїм правом, яке вони ж вписали – після єврокубків я міг піти, якби отримав пропозицію з команди з вищими цілями».

Також український фахівець назвав причини, через які залишив Ділу і перейшов в Динамо Батумі.

«Тому я хочу передати привіт великий, у першу чергу Джохадзе, який написав, що мені пропонували 10 тисяч доларів. Не 10 тисяч, а 8 тисяч доларів. Нехай не обманює фанатів, щоб ті думали, що я втік. Я переріс Ділу, я хочу іти далі. Вони повинні мені просто подякувати, повагу проявити. Це все не чоловічі вчинки», – пояснив Демченко.
  • Після 25 турів батумське Динамо очолює турнірну таблицю чемпіонату Грузії, маючи 55 очок.
  • Водночас Діла розташувалася на п'ятій сходинці, набравши 41 бал.
X