Залишився в запасі на дербі: Яремчук зіграв лише десять хвилин за Брюгге в чемпіонаті Бельгії

Переглядів 741
Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
Український форвард бельгійського Брюгге Роман Яремчук не потрапив до стартового складу своєї команди у черговому матчі чемпіонату. Нападник вийшов на заключні десять хвилин матчу.

Форвард Брюгге Роман Яремчук не потрапив до стартового складу на дербі з Серкль Брюгге, яке закінчилося з рахунком 2:2.

27-річний українець розпочав матч 26-го туру чемпіонату Бельгії на лаві запасних. На 81-й хвилині, вже за рахунку 2:2, він вийшов на поле замість Феррана Жуджла. В компенсований час Яремчук отримав жовту картку за підніжку.

SofaScore оцінив гру українця у 6,6. За відведений час він завдав 1 удар в площину воріт, зробив 12 дотиків м’яча, віддав 4 точні передачі з 7 (57%) та виграв 2 з 3 верхових дуелей.

Яремчук у поточному сезоні провів за Брюгге 23 матчі у всіх турнірах, у яких забив два голи та віддав дві результативні передачі.