Заміна тренера Інгульцю допомогла наполовину: клуб Поворознюка втратив перемогу у стиковому матчі з ЛНЗ

Переглядів 698
Ілля Деулін Ілля Деулін
Інгулець - ЛНЗ. Фото: УПЛ
У першому стиковому матчі за право участі в УПЛ прем’єрліговий Інгулець та ЛНЗ з Першої ліги обмінялися голами, але сильнішого не виявили. Матч закінчився з рахунком 1:1.
  • Команди до цього зустрічалися лише раз: в 1/16 фіналу Кубка України сезону 2021/2022 ЛНЗ переміг Інгулець з рахунком 2:1.
  • Команда з Петрового вперше з 19 квітня забила на власному полі.
  • Кращий бомбардир ЛНЗ Іван Тищенко підвищив свій гольовий доробок у сезоні до 12 голів.
  • Перед цим матчем Інгулець залишив Сергій Ковалець, виконував обов'язки головного тренера Владислав Лупашко.

10 червня в першому стиковому матчі за право участі в УПЛ зустрілися Інгулець з Петрового та черкаський ЛНЗ.

Матч розпочався з затримкою в півгодини через повітряну тривогу, що була на території Кіровоградської області.

Перший тайм пройшов на зустрічних фронтах. Хоч господарі на початку матчу могли відкривати рахунок, але до роздягальні команди пішли без забитих м'ячів.

Одразу по перерві рахунок було відкрито. Гравець Інгульця Владислав Клименко ефектним ударом забив перший гол у зустрічі.

Втім, попереду Інгулець був лише десять хвилин. Автор голу Клименко порушив правила у власному карному майданчику, внаслідок чого арбітр матчу Віталій Романов призначив штрафний удар. В даний момент втрутився VAR, після чого суддя змінив своє рішення та призначив пенальті у ворота Інгульця, який реалізував Іван Тищенко.

Відео голів:

Далі команди мали нагоди для того, щоб вийти уперед, але цифри на табло не змінлися, нічия 1:1. Все вирішиться у матчі-відповіді 14 червня у Черкасах. Стартовий свисток даного матчу пролунає о 15:00.