«Завжди є чому вчитися»: реакція Мудрика на поразку Челсі з його нереалізованими моментами

Переглядів 4773
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
22-річний український вінгер Михайло Мудрик висловився стосовно програшного матчу Челсі. Лондонці поступилися з рахунком 0:2 Астон Віллі на своєму полі.

Першого квітня в рамках 29 туру АПЛ Челсі в Лондоні програв бірмінгемській Астон Віллі з рахунком 0:2. Український вінгер Михайло Мудрик на цей матч вийшов у старті і був замінений на Ноні Мадуеке на 57 хвилині. У першому таймі українець не реалізував дві гольові можливості, а за підсумками матчу отримав одну з найнижчих оцінок у складі «аристократів».

У своєму інстаграмі Мудрик написав наступне стосовно результату поєдинку з Астон Віллою, яка перемогла завдяки голам Воткінса та Макгінна.

«Завжди є чому вчитися, завжди є бажання вдосконалюватися», - написав у своїй сторіз український футболіст.

Для Мудрика це був восьмий матч за Челсі. В п’ятий раз українець вийшов на поле у старті. В його активі на даний момент один асист.

Наступний поєдинок Челсі зіграє четвертого квітня проти Ліверпуля. Це буде перенесений матч восьмого туру АПЛ.

Додамо, що в квітні на Михайла Мудрика і компанію чекають ще матчі з мадридським Реалом у Лізі чемпіонів, а також з Вулвергемптоном, Брайтоном, Манчестер Юнайтед, Брентфордом та лондонським Арсеналом в АПЛ.