Збірна України з пляжного футболу перемогла Польщу на Європейських іграх: відомо, яке місце зайняла наша команда

Переглядів 1111
0 голосів
Максим Войток. Фото: ТК "Суспільне"
Сьогодні пройшов матч за сьоме-восьме місце Європейських ігор 2023 між збірними Польщі та України з пляжного футболу. Наша команда зробила чудовий камбек та вирвала перемогу.

Турніри з пляжного футболу ІІІ Європейських ігор, у яких беруть участь чоловіча та жіноча збірна України, проходять у період з 27 червня до 1 липня у польському Тарнуві.

Збірна України стартувала з перемоги над Італією (6:5), потім програла Швейцарії (2:4) та виграла у Молдови (6:5). Синьо-жовта команда при поділі посіла третє місце в групі та грає за 5–8 місця. Матч проти Азербайджану завершився поразкою (6:7 OT).

У грі проти Польщі було розіграно останні 7–8 місця. Перший та другий періоди зустрічі пройшли без забитих м'ячів. В третьому Україна програвала (0:2), але зробила камбек та виграла матч (3:2).

Україна – Польща – 3:2

Голи: Глуцький (29), Войток (35, 36) – Кіклаїш (26), Дзьобер (29).

Героєм матчу став Максим Войток, який вистрілив дублем наприкінці гри, забивши вирішальний гол за 16 секунд до кінця.

Збірна України з пляжного футболу посіла сьоме місце на Європейських іграх 2023.