Жирона на виїзді обіграла Севілью, здобувши другу перемогу поспіль: Циганков відіграв один тайм

Переглядів 801
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Жирона в рамках третього туру Ла Ліги святкувала перемогу над Севільєю. Вінгер збірної України Віктор Циганков перед відрядженням на матчі Ліги націй отримав ігрові хвилини.

Жирона перемогла Севілью з рахунком 2:0 в матчі третього туру іспанської Ла Ліги.

Каталонці забили по голу в кожному з таймів. Перемогу команді Мічела забезпечили влучні удари Мартін та Руїс, який резалізував пенальті.

Український вінгер Жирони Віктор Циганков вийшов з перших хвилин, а по перерві його замінив Еррера.

Ла Ліга. 3 тур.

Севілья – Жирона 0:2

Голи: Мартін, 41, Руїс, 72 (з пенальті).

• У наступному турі Жирона зіграє проти Барселони. Наразі у команди, за яку грає Віктор Циганков, сім очок в активі та четверта позиція в турнірній таблиці.
  • Севілья ще не перемагала в поточному чемпіонаті. Команда набрала лише два очки, зігравши внічию з Лас-Пальмасом (2:2) і Мальйоркою (0:0).