Жирона перемогла з розгромним рахунком 6:2: Циганков відзначився дебютними голом та асистом п'ятою

Переглядів 1782
Жирона з Циганковим святкує гол. Фото: Жирона
Каталонська Жирона виграла поєдинок Ла Ліги з Альмерією з рахунком 6:2. У складі господарів забив м'яч та зробив розкішний асист п'ятою Віктор Циганков.

17 лютого в рамках 22 туру іспанської Ла Ліги Жирона на своєму полі зіграла з Альмерією.

Український півзахисник каталонців Віктор Циганков вперше вийшов у стартовому складі своєї команди на матч.

І вже в першій половині зустрічі українець став головним героєм Жирони. На восьмій хвилині жирондінці вийшли вперед після голу Валентина Кастельяноса. А потім на 34 хвилині Віктор Циганков відзначився дебютним голом за каталонську команду. Майже одразу, Родріго Рікельме забив третій м'яч у ворота Альмерії. Також перед перервою Циганков записав до свого активу ще й дебютний асист у футболці Жирони. Українець віддав ефектно п'ятою результативну передачу на Хаві Ернандеса.

У підсумку каталонці виграли перший тайм з рахунком 4:0.

У другій половині зустрічі команди забили по два м'ячі - за каталонців точно пробили Іван Мартін та Крістіан Стуані, а за Альмерію відзначилися голами Ларжі Рамазані та Ель-Білаль Туре.

У підсумку зустріч завершилася перемогою Жирони з рахунком 6:2.

Стосовно Циганкова додамо, що українця було замінено на Тоні Віллу на 65 хвилині матчу.

Ла Ліга. 22 тур

Жирона - Альмерія - 6:2 (4:0)

Голи: Кастельянос, 8, Циганков, 34, Рікельме, 36, Ернандес, 43, Мартін, 77, Стуані, 79 - Рамазані, 66, Туре, 81.