Жирона зуміла дотиснути Еспаньол та виграти: Циганков провів на полі весь матч, але без голів та асистів

Переглядів 1161
Євген Чепур Євген Чепур
Віктор Циганков. Фото Жирона
Каталонська Жирона з Віктором Циганковим в основі здобула перемогу над Еспаньолом у матчі 27-го туру Прімери. Мале дербі Каталонії завершилося з рахунком 2:1.

Віктор Циганков від свистка до свистка, але результативними діями не відзначився.

Команда українця змогла розпечатати ворота Еспаньйола лише на 53-й хвилині, коли Арнау Мартінес підібрав м'яч і в межах штрафного майданчика відправив його в дев'ятку.

Гостям знадобилося 11 хвилин, щоб відновити паритет на табло. На допомогу Еспаньолу прийшов Мартін Брейтвейт, який вискочив з-за спини центрбека Жирони, відправивши м'яч у сітку воріт господарів.

Статистика першого тайму:

• контроль м’яча – 65% на 35% на користь Жирони
  • удари по воротам – 4 на 2 на користь Жирони
  • удари у ствір воріт – 2 на 0 на користь Жирони

Еспаньол із 84-ї хвилини залишився в меншості. Після вилучення Серхіо Гомеса Жироні знадобилося чотири хвилини, щоб заробити пенальті на свою користь.

До м'яча підійшов Крістіан Стуані, який реалізував одинадцятиметровий за кілька хвилин після виходу на заміну.

Арбітр додав до основного часу дев'ять хвилин, але рахунок на табло більше не змінювався. Фінальний свисток зафіксував перемогу Жирони з рахунком 2:1.