Зінченко переграв Мудрика: Арсенал упевнено переміг Челсі – «аристократи» зазнали четвертої поразки поспіль в АПЛ

Переглядів 2505
Олександр Зінчекнко та Габріель Жезус. Фото: ФК Арсенал
У вівторок, 2 травня, у поєдинку 34-го туру англійської Прем'єр-ліги Арсенал на своєму стадіоні приймав Челсі. Матч завершився перемогою «канонірів» з рахунком 3:1.
  • Шоста поразка Челсі під керівництвом Френка Лемпарда.
  • Арсенал перервав безвиграшну серію з чотирьох матчів в АПЛ.
  • Челсі зазнав четвертої поразки поспіль у чемпіонаті Англії.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко з'явився на полі з перших хвилин матчу, а ось інший українець – півзахисник Челсі Михайло Мудрик залишився в запасі.

Арсенал не став довго розгойдуватися і вже в першому таймі забив три м'ячі у ворота Челсі. Дубль оформив Едегор (18 та 31 хв) та один м'яч забив Жезус (34 хв).

На 65-й хвилині Челсі зміг скоротити відставання - Мадуеке пробив точно у кут воріт «канонірів».

На 71-й хвилині на заміну вийшов Мудрик, а за дві хвилини поле залишив Зінченко, замість якого вийшов Тірні.

• Таким чином, команда Мікеля Артети здобула впевнену перемогу і зрозуміла перше місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши 78 очок у 34 матчах.
  • Манчестер Сіті відстає на два бали, але має дві гри у запасі.
  • Челсі залишився на 12-й позиції (39 очок).
  • Сині не виграють у дев'яти останніх матчах у всіх турнірах. Востаннє команда перемагала Лестер (3:1) 11 березня.