Зінченко влаштував масову серйозну штовханину в матчі з Евертоном Миколенка: відео жорсткого моменту

Переглядів 764
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Лівий захисник збірної України та Арсеналу Олександр Зінченко не зміг зберегти холоднокровність наприкінці програного поєдинку 22-го туру АПЛ з Евертоном (0:1).

Евертон на своєму полі зумів обіграти Арсенал. Цю гру повністю провели на полі обоє українців – Віталій Міколенко та Олександр Зінченко.

На 96-й хвилині Зінченко прийняв м'яч на своїй половині поля, у цей момент із ним жорстко зіграв форвард «ірисок» Ніл Мопе. У результаті українець не стримав себе і пішов штовхатися із французом, заваливши його на газон. Варто зазначити, що гравець Евертона теж побачив перед собою гірчичник

Відео фолу Зінченка та масової сутички доступно в телеграм-каналі Fanday за посиланням.

Така агресивна гра Зінченка спровокувала масову бійку на полі.

Зінченко цього сезону отримав уже третю жовту картку. Раніше це сталося у грі з Ньюкаслом – теж на 96-й хвилині та з втратою очок Арсеналом (0:0) та у програному матчі Манчестер Сіті (0:1) у Кубку Англії на 92-й хвилині.

Мінімальна перемога Евертона дозволила команді Миколенка піднятися на 17-е місце у турнірній таблиці АПЛ. Арсенал залишився на першому рядку.