Зінченко зіграв вперше за чотири місяці: Арсенал в меншості втримав хитку перевагу і виборов чергову перемогу

Переглядів 3206
Гравці Арсенала. Фото: Getty Images
У другому турі англійської Кристал Пелас приймав Арсенал у лондонському дербі. Підопічні Мікеля Артети здобули другу мінімальну перемоуг поспіль (1:0).
  • У першому турі АПЛ Кристал Пелас переміг Шеффілд Юнайтед (1:0), Арсенал здолав Ноттінгем Форест (2:1);
  • В останній очній зустрічі Арсенал розгромив Кристал Пелас з рахунком 4:1.
  • Вартість складу Кристал Пелас 308,55 млн євро – Арсеналу 1,21 млрд євро.

У понеділок, 21 серпня, в рамках дербі Лондона Арсенал мінімально переміг Кристал Пелас (1:0) у другому турі англійської Прем'єр-ліги.

Перший тайм поєдинку пройшов без голів, але під повним контролем підопічних Мікеля Артети.

У таймі другому вже на 51 хвилині матчу головний арбітр Девід Кут призначив пенальті за фол воротаря Кристал Пелас Сема Джонстона проти нападника Арсеналу Едді Нкетії. Удар з 11-метрвої познаки успішно реалізував капітан «канонірів» Мартін Едегор.

На 67-й хвилині матчу японський захисник Арсеналу Такехіро Томіясу був вилучений з поля після того, як отримав другу жовту картку.

Український захисник Олександр Зінченко з'явився на полі на 89-й хвилині, змінивши Букайо Сака.

Фінальний свисток головного арбітра матча зафікусував мінімальну перемогу підопічних Артети.

АПЛ. Другий тур

Кристал Пелас – Арсенал – 0:1 (0:0)

Голи: Едегор, 54 (пенальті).

Вилучення: Томіясу, 67 (друга жовта).

• Востаннє на полі Зінченко грав у футболці Арсеналу в офіційних матчах 7 травня у матчі АПЛ проти Ньюкасла (2:0).
  • У суботу, 26 серпня, Арсенал зустрінеться з Фулхемом у третьому турі АПЛ.
  • На Кристал Пелас 26 серпня чекає виїзна гра з Брентфордом.
  • Початок матчів запланований на 17:00 за київським часом.