Зіпсоване Різдво Мудрика: Челсі поступився на виїзді Вулвергемптону

Переглядів 13570
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Вулвергемптон та Челсі в переддень Різдва закривали програму 18-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч завершилася на користь господарів з рахунком 2:1.

Перший з 1995 року матч напередодні Різдва зіпсував святковий настрій футболістам Челсі, які поїхали з нулем у графі очок.

Після безгольового першого тайму футболісти Вулвз відкрили рахунок по перерві. На 51-й хвилині Леміна відгукнувся та подачу з кутового та ударом головою спрямував м'яч у ворота Петровича.

Вулвергемптон після забитого голу відійшов на власну половину поля, зробивши ставки на контратаки. Чудова гра господарів змушувала Почеттіно ламати гру з допомогою замін, однак в компенсований час до другого тайму Догерті скористався помаркою Бадіалишля та забив другий гол Вулвз у цьому матчі.

За кілька хвилин Челсі повернув інтригу після атаки, яка завершилася дебютним голом Нкунку в АПЛ, проте на порятунок сил у Челсі не вистачило.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов на заміну на 59-й хвилині, який результативними діями не відзначався.

АПЛ. 18 тур

Вулвергемптон – Челсі 2:1

Голи: Леміна, 51, Догерті, 90+3 – Нкунку, 90+6

• Після 18-ти турів Челсі має в активі 22 очки, які дозволяють синім триматися десятими в турнірній таблиці АПЛ.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 17 матчів в усіх турнірах: три голи, дві результативні передачі.
  • Контракт вінгера з клубом розрахований до кінця червня 2031 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця у 40 мільйонів євро.