Зоря перемогла Чорноморець та продовжує битву за Лігу чемпіонів: луганці вийшли на друге місце в УПЛ

Переглядів 853
Євген Чепур Євген Чепур
Зоря проти Чорноморця. Фото: УПЛ
У матчі 23-го туру чемпіонату України луганська Зоря зустрічалася з одеським Чорноморцем. Команда Патріка ван Леувена впевнено перемогла підопічних Романа Григорчука з рахунком 3:1.

Зоря вже на 34-й хвилині поєдинку двічі засмутила одеситів. Спочатку Бражко зіграв на Герреро, а той пробив поміж ніг Непогодову.

А другий гол забив Антюх, який з правого флангу змістився до центральної зони перед штрафним, після чого пробив у дальню дев'ятку.

Здавалося, що гра вже зроблена, але під самий кінець першого тайму Єрмаков відіграв один м’яч.

Статистика першого тайму:

• контроль м'яча: 50% на 50%
  • удари по воротах: 9 проти 4 (на користь Зорі)
  • удари у площину: 3 проти 1 (на користь Зорі)

Але у другому таймі надію Чорноморця знищив Русін, який забив третій гол у ворота одеситів.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Зорі над Чорноморцем за рахунком 3:1.

У наступному турі Зоря 3 травня зіграє проти Вересу, а Чорноморець того ж дня поміряється силами з Колосом.