3 червоні, 5 незабитих пенальті, істерика Роналду: екстренер Шахтаря програв фінал Кубка у божевільному матчі

Переглядів 14223
10 голосів
Кріштіану Роналду з партнерами. Фото: Reuters
Аль-Наср під керівництвом Луїша Каштру, який раніше очолював Шахтар, не зумів здобути титул Кубка Короля Саудівської АравіЇ, у серії пенальті поступившись Аль-Хілялю.

У п'ятницю, 31 травня, відбувся фінал Кубка Короля Саудівської Аравії між Аль-Хілялем та Аль-Насром, очолюваним Луїшом Каштру.

Матч закінчився внічию із рахунком 1:1, а у серії пенальті підопічні екснаставника Шахтаря виявилися слабшими за суперника.

На самому початку зустрічі сербський нападник Аль-Хіляля Александар Мітрович відкрив рахунок.

На 56-й хвилині воротар Аль-Насра Давід Оспіна отримав пряму червону картку та був вилучений, і до 87-ї хвилини Аль-Хіляль грав у більшості, поки не видалили також і Алі Аль-Булайхі, що урівняло склади.

Одразу після цього команда Каштру зрівняла рахунок завдяки голу Аймана Ахмеда, а через кілька хвилин у складі їхніх суперників сталося ще одне вилучення – другу жовту отримав Каліду Кулібалі.

Таким чином, гра перейшла у додаткові тайми, а звідти у серію пенальті, де перемогу вирвав Аль-Хіляль – команди на двох не забили аж п'ять 11-метрових, однак на один більше не реалізував Аль-Наср.

Ця поразка стала справжнім ударом для головної зірки команди Каштру – Кріштіану Роналду, який свій пенальті реалізував. Після матчу камери піймали момент зі сльозами португальця.

Кубок Короля Саудівської Аравії. Фінал.

Аль-Хіляль – Аль-Наср – 1:1 (пен. 5:4)

Голи: Мітрович (7') – Айман (88')

Вилучення: Аль-Булайхі (87'), Кулібалі (90') – Оспіна (56')

• Відзначимо, що Аль-Хіляль також став чемпіоном Саудівської Аравії, набравши 96 очок за 34 тури і володарем Суперкубка.
  • Каштру очолював Шахтар з 2019-го по 2021 рр., вигравши з донеччанами чемпіонство, а у Аль-Насрі він працює з липня 2023-го.