«А що, Хацкевич не знав, куди йде?»: власник кіпрського клубу відреагував на слова екстренера Динамо

Переглядів 5522
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«А що, Хацкевич не знав, куди йде?»: власник кіпрського клубу відреагував на слова екстренера Динамо
Олександр Хацкевич. Фото: ФК Динамо
Український власник клубу Героскіпу Феміс Сагіров прокоментував заяви екстренера Динамо Олександра Хацкевича про договірні матчі у кіпрському футболі.

Влітку цього року колишній головний тренер Динамо Олександр Хацкевич розповів про те, що під час роботи у кіпрській Карміотоссі його схиляли до практики договірних матчів.

Феміс Сагіров, який наразі володіє клубом Героскіпу, що виступає у третьому дивізіоні Кіпру, в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» поділився думками стосовно заяви Хацкевича.

«А що, Хацкевич не знав, куди йде? Власник Карміотісси – це громадянин РФ Дмитро Пунін, який серед іншого має ігровий бізнес і в Україні – це компанія «Pin-up».

Він – ігровик, і тому я не здивований, що відбувається в Карміотіссі. Цього року вони посідають в чемпіонаті Кіпру передостаннє місце і туди ніхто не хоче їхати з футболістів».

Сагіров зізнався, що він поки що не мав подібного досвіду зі ставками.

«Я з договірними матчами не стикався і мені ніхто нічого не пропонував. У мене з цим суворо, я в Україні футболістів ФК Перемога возив на детектор брехні. Зі мною в цьому плані жарти погані».

Окрім цього, бізнесмен висловився стосовно можливості запрошення Хацкевича до Героскіпу.

«Ну куди нам Хацкевича? У нас ще не той рівень», – сказав Сагіров для «УФ».

  • Нагадаємо, що Хацкевич знаходиться без роботи з осені 2022 року, після того як пішов з Карміотісси через всього два місяці і шість матчів у клубі.
  • Динамо він очолював з 2017-го по 2019 роки: 105 матчів, 62 перемоги, 24 нічиї, 19 поразок. З киянами білорус виграв два Суперкубки України.