Анчелотті дав зіграти всім воротарям окрім Луніна: як провели останній матч Ла Ліги Куртуа і Кепа

Переглядів 3598
Тібо Куртуа. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал провів останній матч в сезоні Ла Ліги проти Бетіса та зіграв унічию. Тібо Куртуа та Кепа Аррісабалага розділили ігровий час у воротах мадридців.

У суботу, 25 травня, Реал на своєму полі зіграв матч 38-го туру Ла Ліги з Бетісом. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 0:0.

В стартовому складі мадридців вийшов Тібо Куртуа, а на 63-й хвилині його замінив Кепа Аррісабалага, який провів свої останні хвилини у футболці клубу. Андрій Лунін залишився на лаві для запасних.

В площині воріт Реалу було завдано трьох ударів – два з них парирував Куртуа, і ще один взяв на себе Кепа.

Статистичні портали оцінили виступ обох воротарів, виставивши їм відповідні бали.

Реал – Бетіс – 0:0

• Команда Карло Анчелотті завершила сезон у Прімері з 95-ма набраними балами та всього однією поразкою (Атлетіко, 1:3), вигравши титул Ла Ліги.
  • Бетіс, у свою чергу, посів сьому сходинку і кваліфікувався до Ліги конференцій, заробивши 57 очок.
  • Куртуа після травм колін встиг вийти у чотирьох поєдинках, не пропустивши жодного мʼяча.
  • Кепа провів 20 матчів у всіх турнірах: 18 голів пропущено, дев'ять ігор «на нуль».
  • Іспанець знаходився в Реалі на правах оренди з Челсі.
  • Лунін вийшов на поле 31 раз в усіх змаганнях: 32 мʼячі пропустив та має 12 «сухих» матчів.
  • Першого червня у Лондоні на стадіоні «Вемблі» Реал зіграє проти дортмундської Боруссії у фіналі Ліги чемпіонів.