Анчелотті особисто привітав Луніна з перемогою над Севільєю: фанати Реалу прокоментували їх спільне фото

Переглядів 2548
Карло Анчелотті та Андрій Лунін. Фото: ФК Реал Мадрид
Головний тренер Реалу Карло Анчелотті після виграного матчу з Севільєю відсвяткував це Андрієм Луніним. Вболівальники мадридців відреагували на фото італійця з українцем.

У неділю, 25 лютого, Реал Мадрид вдома мінімально обіграв Севілью із рахунком 1:0 у матчі 26-го туру Ла Ліги завдяки голу Луки Модріча.

Український голкіпер господарів Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, у другому таймі врятувавши свою команду.

Відео сейву Луніна дивіться в нашому телеграм-каналі

Після фінального свистка українця привітав головний тренер Реалу Карло Анчелотті.

Вболівальники мадридців прокоментували спільне фото італійського спеціаліста з Луніним.

«Тепер він побачив світло», – @onua_bl.

«Стіна», – @TheWhiteHassan.

«Краще ніж Кепа», – @Bellingham__Hub.

«Лунін був просто неймовірним», – @RMAzeus.

«Великий менталітет», – @Chimeziestan17.

«Лунін найкращий для мене», – @Champion_Flat.

«Нова легенда нарождається», – @Christianojnr7.

«Дайте йому новий контракт!», – @elmejor7708.

«Ми знайшли заміну Куртуа», – @iam_RealAsahd.

• В нинішньому сезоні Лунін зіграв вже у 19 матчах в усіх турнірах, пропустив 14 голів і має дев'ять поєдинків «на нуль».
  • Контракт українського воротаря з мадридцями розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Реал наразі посідає перше місце у Ла Лізі, маючи 65 очок після 26 турів.
  • Вже другого березня мадридці в гостях зустрінуться з Валенсією Романа Яремчука.