Шахтар програв Марселю та вилетів з Ліги Європи, УПЛ повернулася після зимової перерви: огляд головних подій тижня

Переглядів 510
Андрій Каплун Андрій Каплун
«УФ» пропонує пригадати найголовніші події та найяскравіші ексклюзивні інтерв'ю минулого тижня – з 19-го 25 лютого 2024 року.

Сайт «Український футбол» пригадує головні події минулого тижня:

• Шахтар програв Марселю на виїзді у матчі-відповіді плей-офф раунду Ліги Європи та вилетів з єврокубків;
  • українська Прем'єр-ліга поновилася після зимової паузи;
  • Анатолій Трубін домоміг Бенфіці пробитися в 1/8 фіналу Ліги Європи;
  • Михайло Мудрик зіграв за Челсі у фіналі Кубку англійської ліги проти Ліверпуля, але не зміг завоювати свій перший трофей в Лондоні.

Це та багато іншого – в огляді головних подій минулого тижня від сайту «Український футбол».

Шахтар вилетів з Ліги Європи після поразки від Марселя

У четвер, 22 лютого Шахтар програв французькому Марселю у матчі-відповіді плей-офф раунду Ліги Європи і вилетів з єврокубків (1:3). Нагадаємо, що перша зустріч пройшла тижнем раніше у німецькому Гамбурзі та завершилася внічию 2:2.

У Марселі донецька команда забила першою – з пенальті відзначився Георгій Судаков. Однак втримати переможний результат «гірникам» не вдалося, і вони пропустили від французів у відповідь тричі.

Минулого тижня «Український футбол» зробив матеріал про молодого таланта Шахтаря Віктора Цуканова, якого порівнюють саме з Судаковим. Перший тренер півзахисника Вадим Даренко розповів про його дитинство та ігрові якості.

Віктор Цуканов, фото: ФК Шахтар Донецьк

Колишній форвард київського Динамо та збірної України Віктор Леоненко назвав причини невдачі Шахтаря в інтерв'ю сайту «FanDay.net».

Анатолій Трубін провів феєричний матч за Бенфіку у Лізі Європи

В той же день впевнена гра Анатолія Трубіна у воротах Бенфіки допомогла його команді втримати нульову нічию на полі французької Тулузи у поєдинку плей-офф раунду Ліги Європи після домашньої перемоги з рахунком 2:1.

Український голкіпер здійснив шість сейвів та був визнаний найкращим гравцем матчу за версією статистичних порталів.

Сайт «Український футбол» зібрав найяскравіші коментарі вболівальників лісабонського клубу щодо гри Трубіна.

У 1/8 фіналу Ліги Європи Бенфіка зіграє з шотландським Рейнджерс. Матчі відбудуться 7 та 14 березня.

Українська Прем'єр-ліга поновилася після зимової паузи

У п'ятницю, 23 лютого, пройшов перший матч української Прем'єр-ліги у 2024 році. Криворізький Кривбас впевнено обіграв черкаський ЛНЗ на нейтральному полі в Ковалівці (3:0) та підтвердив свої претензії на високі місця у турнірній таблиці за підсумками сезону.

Найбільш видовищним матчем минулого тижня була гра між Металістом 1925 та Динамо (2:4). Це був перший поєдинок Віктора Скрипника в статусі головного тренера харків'ян.

Денис Гармаш дебютував за Металіст 1925 і забив гол вже на п'ятій хвилині зустрічі зі своєю колишньою командою, а динамівець Владислав Ванат оформив дубль і пішов у відрив у гонці бомбардирів УПЛ.

Денис Гармаш забиває Динамо, фото: УПЛ

Перед цим матчем президент харківського клубу Володимир Носов дав ексклюзивне інтерв'ю сайту «Український футбол».

Перед стартом другої частини сезону «УФ» представив прев'ю турніру в спеціальному великому матеріалі.

Своїми прогнозами на підсумки чемпіонату в інтерв'ю сайту «Sport-Express.ua» поділилися Віктор Леоненко, Йожеф Сабо та Олег Федорчук. Думками про другу частину сезону також поділився відомий спортивний журналіст Ігор Циганик.

Сайт «FanDay.net» розповів про найочікуваніші події та найбільш ризиковані тенденції УПЛ.

Окрім цього, захисник рівненського Вереса Євгеній Шевченко та хавбек київської Оболоні Олег Слободян ексклюзивно для сайту «Український футбол» підбили підсумки зимових зборів та розповіли про плани на другу частину сезону.

Михайло Мудрик втратив шанс виграти перший трофей з Челсі

У неділю, 25 лютого, на стадіоні «Вемблі» у Лондоні відбувся фінал Кубка англійської ліги між Челсі та Ліверпулем.

Це була перша нагода для українського вінгера Михайла Мудрика здобути трофей у складі лондонської команди.

Однак цим шансом українець не скористався. Михайло вийшов на заміну на останній хвилині основного часу за рахунку 0:0 і провів на полі два екстра-тайми.

Михайло Мудрик, фото: Getty Images

Команди вже готувалися до серії післяматчевих пенальті, але центрбек Ліверпуля Вірджіл ван Дейк на 118-й хвилині підключився на подачу з кутового, виграв верхову боротьбу в Мудрика та забив переможний гол.

Друга річниця повномасштабної війни в України. «УФ» згадав футболістів та тренерів, що загинули

У суботу, 24 лютого, виповнилося рівно два роки від дня початку повномасштабної війни в нашій країні. За цей час загинула величезна кількість українців, як військовослужбовців, так і цивільних.

Сайт «Український футбол» згадав футболістів та тренерів, чиє життя забрала війна за ці два роки, у спеціальному матеріалі. Вічна їм слава!