Дебютний гол Гармаша, перша гра Скрипника та дубль Ваната: Динамо феєрично обіграло Металіст 1925

Переглядів 740
Денис Попов. Фото: УПЛ
В одному з центральних поєдинків 18-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо на рідному стадіоні, але у формально виїздному матчі, переграло харківський Металіст 1925 (4:2).

Запрягали довго, але поїхали швидко. Мова про київське Динамо, якому вдалося закамбечити та здобути першу перемогу в офіційному матчі у новому році.

Підопічні Олександра Шовковського розпочали гру вкрай погано, пропустивши гол вже на п’ятій хвилині гри, коли ексдинамівець Денис Гармаш скористався «пожежею» у захисті біло-синіх і красиво пальнув повз Георгія Бущана.

Однак, ще до перерви не меш розкішним ударом відзначився Владислав Кабаєв, який рахунок для Динамо зрівняв.

А по перерві кияни спіймали свою гру і дякуючи дублю найкращого бомбардира УПЛ Владислава Ваната та голу Віталія Буяльського приголомшили харків’ян, які хоч і відповіли голом свого новачка Реймонда Овусу, але відібрати очок у біло-синіх не зуміли.

▶️  Відео всіх голів у матчі Металіст 1925 – Динамо дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем'єр-ліга, 18-й тур

Металіст 1925 – Динамо 2:4 (1:1)

Голи: Гармаш, 5, Овусу, 72 – Кабаєв, 43, Ванат, 62, 76, Буяльський, 70.

• Після перемоги над Металістом 1925 Динамо залишилося на п'ятій сходинці у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, але зрівнялося за очками з донецьким Шахтарем: в обох колективів по 31-му очку, після 15-ти зіграних матчів.
  • Металіст 1925 так само турнірної дислокації не змінив: 12 місце, 15 залікових балів.
  • У наступному турі Динамо вдома прийматиме одеський Чорноморець. Поєдинок заплановано на 2 березня початок гри о 15:30.
  • Металіст у турі номер 19 на виїзді зіграє проти закарпатського Миная. Матч у передмісті Ужгорода має відбутися 2 березня. Початок гри заплановано на 13:00.