Дніпро-1 у матчі з двома пенальті врятувався у грі з Минаєм: команда Максимова втратила шанс наздогнати Кривбас

Переглядів 1179
В атаці Олександр Піхальонок. Фото: СК Дніпро-1
У поєдинку 18-го туру української Прем'єр-ліги один з лідерів поточного чемпіонату Дніпро-1 не зумів переграти абсолютного аутсайдера першості Минай (1:1). Від ганебної поразки СК врятував Олександр Піхальонок.

Через російський терор, поєдинок у Дніпрі тричи переривали в першому таймі через повітряну тривогу. Однак, не лише цим стала примітна перша половина гри.

На подив багатьох експертів, які до гри записували Минай в явні андердоги, саме команда Желько Любеновича виглядала куди симпатичніше за суперників.

І саме закарпатці відкрили лік голам у грі: Денис Устименко виконав розкішну передачу-навіс з правого флангу, а Артур Ременяк, якого втратили з поля зору центральні оборонці Дніпра-1, без проблем переграв Євгена Волинця.

Відмінну нагоду збільшити перевагу Миная до двох голів мав Тимур Кораблін, але його удар з пенальті, майстерно потягнув Волинець.

Майстер-клас, як пробивати з одинадцятиметрової позначки вже після перерви показав лідер Дніпра-1 Олександр Піхальнок, який без проблем переграв Олександра Кемкіна та рахунок зрівняв.

Однак, вирвати перемогу у спортклубівців, попри шалений тиск в кінці поєдинку, не вийшло.

▶️  Відео голів у матчі Дніпро-1 – Минай дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Українська Прем’єр-ліга, 18-й тур

Дніпро – Минай 1:1 (1:1)

Голи: Піхальонок, 51, пен, – Ременяк, 25.

• Після нічиєї з Минаєм Дніпро-1 поповнив свій доробок лише одним пунктом. Нині у команди Юрія Максимова є 35 очок в доробку, які дозволяють їй перебувати на другому щаблі в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Відставання від Кривбаса, який йде першим у чемпіонських перегонах, складає два очка.
  • Минай з сімома пунктами, як і раніше, перший, але з кінця – 16-та позиція.
  • У наступному турі Дніпро-1 на виїзді зіграє проти київської Оболоні. Поєдинок заплановано на 3 березня. Початок гри о 13:00.
  • Минай в турі номер 19 вдома прийматиме харківський Металіст 1925. Матч має бути зіграно 2 березня. Початок гри о 13:00.