Анчелотті розкритикував Луніна за його поведінку: деталі розмови українця і тренера у роздягальні Реалу

Переглядів 9040
Андрій Лунін і Карло Анчелотті. Фото: Marca
Головний тренер мадридського Реалу Карло Анчелотті після перемоги над Мальоркою (1:0) у Ла Лізі особисто висловив незадоволення двома своїми гравцями. Серед них є й Андрій Лунін.

У середу, третього січня, Реал Мадрид в домашньому матчі 19-го туру Ла Ліги мінімально обіграв Мальорку із рахунком 1:0.

Український воротар Андрій Лунін знову вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

В кінці першого тайму на голкіпері сфолили у воротарському майданчику, однак суддя не зафіксував порушення правил, через що Лунін почав протестувати і у підсумку отримав жовту картку.

Тим самим відзначився і бразильський нападник Реала Родріго Гоес, якого оштрафували через розмови щодо фолів на Вінісіусі Жуніорі.

За повідомленням видання Defensa Central, головний тренер мадридців Карло Анчелотті був дуже незадоволений такою поведінкою своїх футболістів.

Італійський спеціаліст особисто сказав їм про це у роздягальні:

«Ми не можемо дарувати їм ці картки, мені не подобається, що вони були отримані за розмови», – приводить слова Анчелотті джерело.

Зазначається, що тренер попросив гравців зберігати голову холодною, тому що ці попередження можуть дорого коштувати команді у майбутньому.

Однак за інформацією видання, Анчелотті розуміє гнів своїх футболістів, і в цьому сезоні дії арбітрів турбують тренерський штаб все більше.

• Реал закінчив перше коло Ла Ліги на першому місці, набравши 48 очок у 19 матчах.
  • Лунін в усіх турнірах провів вже 10 поєдинків, пропустив шість голів і у п’яти випадках відіграв на нуль.
  • Контракт Андрія з мадридським грандом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Шостого січня на команду Анчелотті очікує виїзна зустріч з Арандіною з четвертого дивізіону Іспанії в рамках 1/16 фіналу Кубку Іспанії.