Англійські ЗМІ поставили крапку у голі і грі Мудрика з Крістал Пелас: яке враження він справив на журналістів

Переглядів 10155
4 голоси
Михайло Мудрик святкує гол у ворота Крістал Пелас. Фото: Getty Images
Англійська преса прокоментувала гру українського вінгера лондонського Челсі Михайла Мудрика в поєдинку 19-го туру АПЛ проти Крістал Пелас (2:1).

У середу, 27 грудня, Челсі переміг Крістал Пелас (2:1) у матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги. Перший гол у зустрічі забив український вінгер Михайло Мудрик.

Відео голу Мудрика в матчі проти Крістал Пелас

Сайт «Український футбол» промоніторив англійську пресу, зібравши звідти реакції на гру Мудрика.

The Standard – 7/10

«Мудрик створив перший серйозний момент і забив перший гол Челсі у жвавому дебюті, але потім завершив гру через травму щиколотки».

Football.London – 8/10

«У перші 10 хвилин він видав чудову передачу на Яна Маатсена. Продемонстрував свій пас – те, що ми зазвичай не асоціюємо з українцем. Незабаром після цього він забиває гол. Треба сказати, що за Почеттіно він виглядає набагато краще.

У Челсі він смикав за ниточки. Мудрику дуже не пощастило, що він не забив другий гол у матчі на 20 хвилині: Дін Хендерсон зробив дуже сильний сейв, щоб не дати вінгеру пробити».

GOAL – 7/10

«Забив лише свій четвертий гол за Челсі. Було приємно бачити, як він так ефективно взаємодіє з Крістофером Нкунку».

90min – 8/10

«У першому таймі він продемонстрував приголомшливу гру. У другому таймі він затих перед тим, як був замінений через травму щиколотки».

The Sun – 7/10

«Його відмінний пас дав шанс Маатсену, а пізніше він чудово реалізував свій момент та відкрив рахунок. У другому таймі він отримав травму та був змушений завершити гру».

• Мудрик провів у поточному сезоні 19 матчів у всіх турнірах за Челсі, забив чотири голи та оформив один асист.
  • Челсі має в доробку 25 очок та посідає десяту сходинку в турнірній АПЛ.
  • У наступному турі, що відбудеться 30-го грудня, команда українця зустрінеться у виїзному матчі із Лутоном. Початок поєдинку заплановано на 14:30 за київським часом.