Арешт колишньої зірки Металіста: з'явилася нова інформація скандальної справи

Переглядів 378
Павло Клименко Павло Клименко
1 голос
Арешт колишньої зірки Металіста: з'явилася нова інформація скандальної справи
Клейтон Шав'єр. Фото: ФК Металіст
У середу, 10 січня, колишнього півзахисника харківського Металіста Клейтона Шав'єра було звільнено після арешту минулого вівторка через борг за аліментами.

Клейтон виплатив суму в розмірі 31 600 реалів, пов'язану із заборгованістю за аліментами, але провів ніч під вартою.

Адвокат Клейтона Роні Флавіо повідомив GE, що він звернувся з проханням про скасування ордера на арешт у вівторок увечері, але суддя був на перерві, і за видачу дозволу на звільнення відповідав Суд.

Делегат, відповідальний за цю справу, Даніелла Андраде, пояснила, що колишнього гравця заарештували в Сантана-ду-Іпанема, а потім доправили в CISP у Сан-Жозе-да-Тапера.

За словами адвоката Клейтона, колишній гравець попросив переглянути його виплати за аліментами.

«Це питання є суперечкою, і з того моменту, як він перестав бути гравцем, він уже не може виплачувати ту суму суму, яку йому призначили».

У вівторок делегат повідомив, що після арешту Шав'єр навіть заявив, що не платитиме аліменти. Вартість боргу являє собою суму за червень, липень і серпень і сягнула 31 600 реалів, а може бути й вище.

«Ми вже довели в матеріалах справи, що він не в змозі виплатити раніше сплачену суму, але захист його колишньої дружини не визнав перегляд справедливим. Незважаючи на це, він заплатив стільки, скільки міг, сума була передана до суду», – додав адвокат Шав'єра.

  • Шав'єр виступав за Металіст з 2010 по 2015 рік.
  • За цей час бразилець у складі харківської команди провів 147 матчів, забив 59 м'ячів та зробив 38 результативних передач.
  • Безпосередньо під керівництвом Мирона Маркевича Клейтон взяв участь у 118 матчах Металіста: 42 голи, 35 асистів.
  • Кар'єру Шав'єр завершив у грудні 2018 року. Останнім його клубом стала бразильська Віторія.