Колишню зірку Металіста Маркевича заарештовано: культового півзахисника затримали у нього вдома

Переглядів 25343
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
7 голосів
Колишню зірку Металіста Маркевича заарештовано: культового півзахисника затримали у нього вдома
Клейтон Шав'єр. Фото: Металіст
Колишній атакувальний півзахисник харківського Металіста Клейтон Шав'єр був заарештований у рідній Бразилії через проблеми зі сплатою аліментів.

У вівторок, 9 січня, у муніципалітеті Сан-Жозе-да-Тапері було заарештовано ексхавбека харківського Металіста Клейтона Шав'єра. Все через борг по аліментах за три літніх місяці 2023 року.

Повідомляється, що сума боргу становить 31 600 реалів (приблизно 5900 євро), але вона може бути й вищою. Водночас адвокат гравця Роні Флавіо повідомив, що вже подав запит на скасування тюремного ув'язнення, а відповідне рішення може бути ухвалено вже незабаром.

Відомо, що 40-річного Шав'єра заарештували у себе вдома, а потім доставили до Сантана-ду-Іпанеми, міста неподалік Сан-Жозе-да-Тапера.

Делегат Даніелла Андраде, відповідальна за цю справу, підтвердила репортерці Вівіан Леао з G1 арешт Клейтона, а також заявила, що «він не хоче платити аліменти» за позовом, поданим його колишньою дружиною. А адвокат Шав'єра вважає, що він вже не має змоги виплачувати подібні суми.

«Це спірне питання, це справа про роздільне проживання, і з того моменту, як він перестав бути гравцем, він більше не може платити ту суму аліментів, яку він платив раніше. Тому ми вважаємо, що ордер на арешт є абсолютно свавільним. Ми були заскочені зненацька і вже подали заяву про його скасування».

За словами Флавіо Шав'єр сплачує аліменти у тому розмірі, в якому може собі дозволити та не ухиляється від своїх обов'язків.

«Ми вже довели в матеріалах справи, що він не може дозволити собі заплатити ту суму, яку платив раніше, але захист його колишньої дружини не вважав такий перегляд справедливим.

Попри це, він заплатив стільки, скільки міг собі дозволити, і ця сума була внесена на депозит суду. Клейтон завжди був прозорим, він навіть платив понад ліміту, у нього добре серце і він не ухилявся від своїх обов'язків», – цитує адвоката Шав'єра видання Globo.

  • Шав'єр виступав за Металіст з 2010 по 2015 рік.
  • За цей час бразилець у складі харківської команди провів 147 матчів, забив 59 м'ячів та зробив 38 результативних передач.
  • Безпосередньо під керівництвом Мирона Маркевича Клейтон взяв участь у 118 матчах Металіста: 42 голи, 35 асистів.
  • Кар'єру Шав'єр завершив у грудні 2018 року. Останнім його клубом стала бразильська Віторія.
X