Арешт Коломойського: адвокат колишнього власника Дніпра виступив з заявою

Переглядів 267
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Арешт Коломойського: адвокат колишнього власника Дніпра виступив з заявою
Ігор Коломойський. Фото: Google
Адвокати колишнього власника Дніпра Ігоря Коломойського, зокрема Олександр Лисак, звернулися до Європейського суду з прав людини. Захист олігарха намагається оскаржити законність судового провадження щодо свого підопічного.

Захист українського одіозного бізнесмена-олігарха Ігоря Коломойського намагається оскаржити законність судового провадження щодо свого клієнта, а також наполягає на порушенні його прав та свобод.

«ЄСПЛ оцінить на предмет правомірності як застосовані щодо Ігоря Коломойського запобіжні заходи, так і загалом законність кримінального переслідування нашого клієнта. Ця справа матиме важливе значення для функціонування в Україні захисту прав людини та дотримання принципів правової держави», – цитує адвоката Коломойського Олександра Лисака портал Цензор.НЕТ.

  • 25 вересня 2023 року Київський апеляційний суд не задовольнив апеляцію на арешт олігарха Ігоря Коломойського та залишив без змін запобіжний захід: тримання під вартою та заставу в розмірі 3,89 мільярдів гривень.
  • Коломойському вже оголосили декілька підозр: щодо заволодіння 9,2 мільярдами гривень «ПриватБанку» та щодо легалізації коштів, частина з яких перераховувалася на ТОВ «ФК Дніпро».
  • Встановлено, що впродовж 2013-2020 років Коломойський легалізував понад півмільярда гривень шляхом їх виводу за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ.
  • 27 жовтня 2023 року Шевченківський районний суд Києва продовжив термін перебування під вартою Ігоря Коломойського ще на місяць, до 2 грудня включно.
  • 28 листопада 2023, стало відомо, що Коломойський залишиться в СІЗО щонайменше до 24 січня 2024 року з альтернативною у вигляді внесення застави в розмірі 3 мільярдів 712 тисяч гривень. Згодом строк перебування мільярдера за ґратами було продовжено до 2 червня поточного року.