Аргентина – Колумбія: Мессі плакав, а переможний гол забито у доданий час – як завершився фінал Копа Америка

Переглядів 2297
Збірна Аргентини. Фото: Google
Збірна Аргентини здобула другий титул Копа Америка, обігравши у напруженому фіналі національну команду Колумбії (1:0). Результат зустрічі вирішив гол Лаутаро Мартінеса, забитий в екстратаймі.

Сьогодні, 15 липня, відбувся фінальний матч Копа Америка-2024, у якому титул виборювали збірні Аргентини та Колумбії. Матч розпочався майже на півтори години пізніше через заворушення навколо стадіону – фанати намагалися потрапити на матч без квитків.

У першій половині гри Ліонель Мессі зазнав травми після грубого підкату одного з колумбійських гравців. Незважаючи на це, зірковий аргентинець продовжив грати, але на 66-й хвилині був змушений залишити поле через біль, що посилився. На лаві запасних Ліонель не зміг стримати сліз.

У грі було небагато яскравих моментів. Єдиний та вирішальний гол забив Лаутаро Мартінес на 112-й хвилині. Він вийшов на поле на 96-й хвилині, замінивши Хуліана Альвареса.

Копа Америка-2024. Фінал

Аргентина – Коулмбія – 1:0

Гол: Лаутаро Мартінес, 112

• Ця перемога принесла збірній Аргентини 16-й титул Копа Америка, що є рекордним показником в історії турніру.
  • На другому місці Уругвай із 15 титулами, а на третьому – Бразилія з дев'ятьма чемпіонствами.
  • Нагадаємо, що аргентинці також виграли Копа Америка у 2021 році.