Арсенал ледь не втратив очки через жахливу помилку Зінченка: захисник зробив асист і дав забити Вулверхемптону

Переглядів 1522
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Арсенал вдома зіграв проти Вулверхемптона у матчі 14-го туру чемпіонату Англії. Поєдинок закінчився мінімальною перемогою лондонців із рахунком 2:1.

У суботу, другого грудня, Арсенал прийняв Вулверхемптон у поєдинку 14-го туру англійської Прем'єр-ліги. Матч закінчився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Український футболіст Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі лондонців та провів на полі усі 90 хвилин.

«Каноніри» з самого початку зустрічі почали здобувати результат, забивши два швидкі голи.

Спочатку Букайо Сака разом з партнерами розібрався на маленькому просторі та відкрив рахунок вже на шостій хвилині.

Після цього Зінченко прийняв участь у красивій комбінації та асистував на капітана команди Мартіна Едегора.

Відео асисту Зінченка дивіться в нашому телеграм-каналі

У другому таймі бразильський нападник гостей Матеус Кунья зумів скоротити відставання «вовків» після помилки Зінченка.

Відео помилки Зінченка також дивіться в нашому телеграм-каналі

АПЛ. 14-й тур.

Арсенал – Вулверхемптон – 2:1

Голи: Сака (6'), Едегор (13') – Кунья (86')

• Після цього матчу Арсенал продовжує посідати першу сходинку в турнірній таблиці, маючи 33 бали.
  • Вулверхемптон, в свою чергу, йде на 13 місці, набравши вже 15 очок.
  • В наступному турі п'ятого грудня команда Зінченка на виїзді зіграє проти Лутона.
  • Підопічні Гаррі О'ніла в той же день вдома приймуть Бернлі.