Арсенал переміг Лутон у матчі-трилері: емоції Зінченка, які треба бачити

Переглядів 826
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Лондонський Арсенал здобув перемогу над Лутоном з рахунком 4:3 у матчі 15-го туру Англійської Прем’єр-ліги. «Каноніри» забили вирішальний гол на 90+7 хвилині і опублікували реакцію Олександра Зінченка на цей м'яч.

Команда українця Олександра Зінченка, мабуть, пережила усі можливі емоції під час гри проти Лутона (4:3), але Арсенал здобув перемогу,  забивши переможний гол на 90+7 хвилині.

Клуб поділився емоційним фото Олександра Зінченка, який яскраво показує свою радість та всю палітру емоцій від перемоги, супроводжуючи публікацію відповідним коментарем.

«Зінченко – це всі ми прямо зараз».

• В поточному сезоні Зінченко провів за Арсенал 19 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол та один асист.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.
  • В активі Арсенала наразі 36 балів. «Каноніри» займають перше місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • В наступному турі команда Мікеля Артети зіграє проти Астон Вілли на виїзді. Поєдинок заплановано на 9 грудня.