Зінченко перервав мовчання щодо своєї грубої помилки у матчі АПЛ: чітка відповідь українського захисника Арсенала

Переглядів 22009
Павло Клименко Павло Клименко
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
У суботу, 2 грудня, лондонський Арсенал продовжив свою переможну серію, перемігши Вулвергемптон з рахунком 2:1 завдяки голам Букайо Сака та Мартіна Едегора.

«Каноніри» могли забити чотири або п'ять, але Габріель Жезус, Едді Нкетіа та Леандро Троссард змарнували чудові нагоди, а «вовки» наприкінці зустрічі створили напружену кінцівку.

Матеус Кунья скористався помилкою українського захисника Арсенала Олександра Зінченка, який втратив м'яч у глибині поля. Гравець Вулвергемптона пробив повз безпорадного Давіда Раї, але підопічні Мікеля Артети змогли все-таки здобути три очки.

Після матчу Зінченко вийшов у соціальні мережі, перервавши мовчання щодо своєї помилки. У своєму пості в Instagram досвідчений лівий захисник зазначив:

«Три очки. Прийняти. Вчитися. Рухатися далі. Наступна дія (емодзі з піднятими руками)».

• Зінченко в нинішньому сезоні провів вже 19 матчів, забивши гол та віддавши асист.
  • Арсенал посідає першу сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 33 бали.
  • В наступному турі команда українця на виїзді зіграє проти Лутона (05.12).