Арсенал поступився Ньюкаслу та відпустив Манчестер Сіті у відрив: Зінченко вийшов на заміну у кінці матчу

Переглядів 3632
Олександр Зінченко у матчі проти Ньюкасла. Фото: АПЛ
В поєдинку одинадцятого туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Арсенал на виїзді програв Ньюкаслу (0:1). Олександр Зінченко з'явився на полі лише в другому таймі.

Як і прогнозували наші британські колеги, на поєдинок проти Ньюкаслу український бек лондонського Арсеналу Олександр Зінченко зі старту не вийшов. Місце нашого співвітчизника у складі зайняв японець Такехіро Томіясу.

В першій сорокап’ятихвилинці на полі «Сент-Джеймс Парк» було багато боротьби (чотири жовті картки!) і жодного голу (один удар в ствір воріт на дві команди!!).

По перерві гра стала цікавішою, особливо після голу господарів, який у буквальному сенсі слова заштовхав Ентоні Гордон.

За десять хвилин після точного удару «сорок» на полі з'явися Олександр Зінченко, але уникнути поразки своїй команді українець допомогти не зміг.

Англія. Прем’єр-ліга

11-й тур

Ньюкасл – Арсенал 1:0 (0:0)

Гол: Гордон, 64,

• Після 11 турів в активі Арсенала 24 очоки. Команда Мікеля Артети наразі посідає третю сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. Відставання від Манчестер Сіті, який йде першим, складає три пункти.
  • Ньюкасл після перемоги над «канонірами» піднявся на дві сходинки догори і наразі розмістився на шостому щаблі: 20 очок.
  • В наступному турі Арсенал вдома прийматиме Бернлі. Поєдинок заплановано на 11 листопада. початок гри о 17:00.
  • В поточному сезоні Олександр Зінченко провів за Арсенал 14 поєдинків в усіх турнірах: без результативних дій.