Арсенал зіграв з Евертоном, але все вирішувалося у матчі Ман Сіті: чи зуміли «каноніри‎» стати чемпіонами АПЛ

Переглядів 4401
4 голоси
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
У матчі 38-го туру Англійської Прем'єр-ліги лондонський Арсенал Олександра Зінченка приймав Евертон Віталія Миколенка. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Сьогодні відбувся останній тур чемпіонату Англії, в якому вирішувалася доля чемпіонства. Арсеналу потрібно було перемагати і сподіватися на втрату очок Ман Сіті, щоб здобути золоті медалі. Олександр Зінченко залишився в запасі на цей поєдинок, а Віталій Миколенко не потрапив до заявки «ірисок» через травму.

Неочікувано, але саме гості повели в рахунку. Штрафний виконав Ідрісса Гує і м'яч випадково зачепив захисника та зрикошетив у сітку. Давид Рая не мав шансів врятувати команду.

Однак Арсенал швидко відповів. Едегор віддав гарний пас у штрафний майданчик, адресатом якого став Такехіро Томіясу. Він випробував удачу ударом з близької відстані, холоднокровно відправивши м'яч у сітку.

Зінченко з'явився на полі на 60-й хвилині через травму Габріеля. На 89-й хвилині Арсенал повів у рахунку завдяки голу Хаверца, але Манчестер Сіті здобув перемогу в паралельному матчі над Вест Хемом (3:1) , тому команда Гвардіоли стала чемпіоном Англії.

АПЛ, 38-й тур

Арсенал - Евертон - 2:1

Голи: Томіясу, 43, Хаверц, 89 - Гує, 40

• Арсенал посів другу сходинку в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, маючи 89 залікових пунктів.
  • Зінченко в нинішньому сезоні провів 35 зустрічей в усіх турнірах, забив гол та віддав два асисти.