Артета виніс вирок Зінченку і Ко за першу поразку в АПЛ у 2024 році: тренер Арсеналу оцінив шанси на титул

Переглядів 6025
5 голосів
Мікель Артета і Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Головний тренер Арсеналу Мікель Артета поділився думками після поразки від Астон Вілли та поміркував стосовно можливості виграти АПЛ цього сезону.

У неділю, 14 квітня, Арсенал вдома поступився Астон Віллі з рахунком 0:2 у матчі 33-го туру чемпіонату Англії.

Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі 87 хвилин.

Головний тренер лондонців Мікель Артета розповів про емоції команди після такої поразки.

«Якщо одного результату достатньо для негативних емоцій, то ми недостатньо сильні, це дуже просто. У першому таймі ми провели один з найкращих виступів у цьому сезоні проти дуже хорошої команди, це мало бути три-чотири або більше голів.

У другому таймі цього не сталося, імпульс змінився, ми не змогли контролювати і генерувати те, що ми робили в першому таймі».

Окрім цього, іспанський спеціаліст висловився стосовно шансів Арсеналу на титул АПЛ.

«Я не знаю, але коли ти дивишся на графік ігор, які ми повинні грати кожні три дні, це божевілля. Це може статися з будь-якою командою, це траплялося в минулому, і ми не можемо це контролювати.

Ми можемо контролювати те, як ми граємо, готуватися із завтрашнього дня, щоб дати собі шанс поїхати до Мюнхена з великою вірою і виграти гру, щоб вийти в півфінал (Ліги чемпіонів)», – приводить слова Артети клубна пресслужба.

• Наразі Арсенал посідає другу сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 71 очко та гру в запасі.
  • Зінченко в цьому сезоні провів уже 33 матчі в усіх змаганнях: гол та дві результативні передачі.
  • Контракт українського захисника з лондонцями розрахований до 30 червня 2026 року.
  • У середу, 17 квітня, Арсенал на виїзді зіграє матч-відповідь проти Баварії в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
  • Перша гра у Лондоні закінчилася внічию з рахунком 2:2.