Асист Ярмоленка перетворився на автогол: відео результативної дії українця в програному матчі Аль-Айна Реброва

Переглядів 6403
4 голоси
Андрій Ярмоленко. Фото: Google
Аль-Айн Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка зазнав поразки у виїзному матчі проти Аль-Ахлі, ведучи в рахунку. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Поєдинок восьмого туру Ліги ОАЕ, який проходив в Дубаї, розпочався з гольової атаки Аль-Айна. Ярмоленко на 11-й хвилині зустрічі віддав передачу у штрафний майданчик Шабаб Аль-Ахлі, яка завершилася автоголом захисника господарів.

Після пропущеного голу столична команда спромоглася на камбек по ходу зустрічі. Спочатку господарі відзначилися голом у роздягальню, а на 75-й хвилині перемогу команді Леонардо Жардіма приніс гол Азізжона Ганієва зі штрафного, встановивши остаточний рахунок.

В поточному сезонІ Ярмоленко в складі Аль-Айна відіграв сім ігор, на його рахунку три голи та чотири асисти.

Аль-Айн на цю мить посідає шосте місце в таблиці Ліги ОАЕ, відстаючи від лідера на три очки (провівши на гру більше). Шабаб Аль-Ахлі йде другим.