Беллінгем врятував Англію від ганьби: команда Саутгейта перемогла Словаччину лише в екстратаймах

Переглядів 1241
Англія - Словаччина. Фото: UEFA
Сьогодні, 30 червня, відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2024, в якому збірна Англії зустрічалася із Словаччиною. Поєдинок закінчився перемогою «трьох левів» із рахунком 2:1.
  • Збірні Англії та Словаччини зіграли один з одним шість матчів в історії.
  • Одна гра завершилася внічию, а у п’ятьох тріумфували англійці.

Поєдинок краще розпочали словаки. Команда могла виходити вперед вже на старті поєдинку, але Гацко пробив повз праву стійку.

Однак згодом Словаччина шокувала англійців, відзначившись голом. Шранц опинився вільним у штрафному майданчику завдяки передачі, яку віддав Давід Стрелец, і безпомилково відправив м'яч у лівий нижній кут воріт.

▶️Відео голу Словаччини ТУТ

Перший тайм закінчився мінімальною перемогою словаків.

Англія забила майже одразу після перерви, однак гол Філа Фодена був скасований через положення поза грою.

Харрі Кейн міг зрівняти рахунок після стандарту. Форвард відгукнувся на дотепну подачу зі штрафного, яку виконав Філ Фоден, та з близької відстані потужно пробив головою повз ліву стійку. Потім Райс приклався з меж штрафного майданчику, але влучив у стійку.

У доданий до другого тайму час Джуд Беллінгем після скидки з ауту ударом через себе зрівняв рахунок і подарував Англії надію на прохід в наступну стадію.

Більше голів в основний час не забивали і гра перейшла в стадію екстратаймів.

В першій атаці англійці одразу забили другий гол. Тоні головою скинув м'яч на партнера, яким виявився Кейн і той вразив ворота майстерним ударом головою.

▶️Переглянути голи Англії можна ТУТ

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Англії.

1/8 фіналу Євро-2024

Англія - Словаччина - 2:1

Голи: Беллінгем, 90+5, Кейн, 91 - Шранц, 25

• Англія зіграє проти Швейцарії у чвертьфіналі Євро-2024, який відбудеться 6 липня.