Бенфіка з Трубіним на воротах зіграла у чемпіонаті Португалії: матч завершився розгромом

Переглядів 438
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Український голкіпер Анатолій Трубін пропустив у матчі чемпіонату Португалії, однак у підсумку його Бенфіка завершила поєдинок розгромом над Жил Вісенте.

28 вересня Бенфіка приймала Жил Вісенте у поєдинку сьомого туру чемпіонату Португалії.

Ворота господарів у цій зустрічі захищав українець Анатолій Трубін, який пропустив на восьмій хвилині і зробив три сейви.

Однак Бенфіка вже на перерву йшла за рахунку 2:1, голами відзначилися Ніколас Отаменді та Керем Актюркоглу.

За другу половину гри команда Бруно Лаже забила ще тричі. Тепер забиті м'ячі на свій рахунок записали Зекі Амдуні, Флорентіну та Бенхамін Рольхайсер.

Чемпіонат Португалії. сьомий тур

Бенфіка – Жил Вісенте – 5:1 (2:1)

Голи: Отаменді, 17, Актюркоглу, 25, Амдуні, 78, Флорентіну, 90, Рольхейсер, 90+4 – Андраде, 8

• 23-річний Трубін провів цього сезону вісім поєдинків у всіх турнірах: шість пропущених голів та три гри на нуль.
  • Бенфіка наразі посідає другу сходинку чемпіонату Португалії, маючи у власному активі 16 очок.
  • Наступний матч лісабонці проведуть 2 жовтня, коли у Лізі чемпіонів на виїзді зіграють проти Атлетіко (Мадрид). Початок гри о 22:00.