Бенфіка з Трубіним виграла та вийшла на перше місце: український воротар пропустив один гол

Переглядів 949
Анатолій Трубін. Фото: Google
22-річний український голкіпер Анатолій Трубін взяв участь у переможній зустрічі Бенфіки проти Ештрела Амадори. Лісабонцці здобули перемогу з рахунком 4:1.

29 січня в рамках 19 туру португальської Прімейри Бенфіка Анатолія Трубіна на виїзді зустрічалася з Ештрела Амадорою. Прогнозовано в старті лісабонців вийшов на поле українець Трубін.

Бенфіка пропустила першою після голу у виконанні Лео Жаби на 28 хвилині. Але потім «орлам» вдалося відігратися, вийти вперед та впевнено перемогти з рахунком 4:1. Ще до перерви точно пробили Кабрал та Рафа Сілва. А в другій половині зустрічі голи Отаменді та Маркоса Леонардо допомогли Бенфіці оформити розгромну вікторію.

Відео пропущеного гола Трубіна можна подивитися тут.

Чемпіонат Португалії, 19-й тур

Ештрела – Бенфіка – 1:4

Голи: Жаба, 28 – Кабрал, 44, Рафа Сілва, 45+1, Отаменді, 53, Леонардо, 90+3

• Українець на даний момент зіграв за лісабонців 26 матчів, у яких він пропустив 22 м’ячі та десять разів залишив ворота «сухими».
  • Після цієї перемоги Бенфіка з 48 очками в активі вийшла на перше місце, обігнавши Спортінг.
  • Наступний матч команда українського воротаря зіграє проти Жіл Вісенте четвертого лютого.