Бенфіка з Трубіним здобула виїзну перемогу: українець пропустив гол у першому таймі

Переглядів 401
Анатолій Трубін. Фото: Google
22-річний український воротар лісабонської Бенфіки Анатолій Трубін взяв участь у переможному поєдинку своєї команди проти Фаренсе. Орли виграли матч з рахунком 3:1.

22 квітня в рамках 30 туру португальської Прімейри лісабонська Бенфіка на виїзді зустрічалася з Фаренсе. Український воротар «орлів» Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі на цей поєдинок.

Перший тайм виграла Бенфіка з рахунком 2:1. За лісабонців точно пробили Оркун Кокчю та Артур Кабрал. У складі господарів голом відзначився Мохамед Беллумі.

У середині другої половини поєдинку за «орлів» також забив Альваро Фернандес, зробивши перевагу гостей більш комфортною.

Бенфіка виграла матч з рахунком 3:1.

Прімейра Португалії. 30 тур

Фаренсе – Бенфіка – 1:3

Голи: Беллумі, 23 – Кокчю, 16, Кабрал, 34, Фернандес, 67.

• Після цієї зустрічі Бенфіка з 73 очками іде другою в чемпіонаті Португалії. Третій Порту та четверта Брага набрали по 62 бали. У першого Спортінга 80 очок у активі.
  • Наступний поєдинок команда Трубіна зіграє з Брагою 27 квітня.