Без Мессі та Суареса Інтер Маямі вдев’ятьох здобув вольову перемогу в МЛС: подробиці матчу та оцінка Кривцова

Переглядів 505
Радість гравців Інтера. Фото: Х-акаунт Інтера (Маямі)
У ніч на 16 червня в рамках регулярного чемпіонату МЛС відбувся черговий тур. Лідер Східної конференції Інтер з Маямі, кольори якого захищає український оборонець Сергій Кривцов, на виїзді здобув дуже важку перемогу над Філадельфією Юніон (2:1).

Без своїх лідерів Ліонеля Мессі та Луїса Суареса, які поїхали грати за свої національні збірні, але з українцем Сергієм Кривцовим, Інтер з Маямі здобув дуже важку перемогу над Філадельфією Юніон та зберіг за собою перший щабель на Сході.

«Чаплі» у Честері не просто закамбечили, я й вирвали перемогу граючи в дев’ятьох! Партнерів по команді «підставили» Давид Руїс та Томас Авілес, які не дограли матч до кінця через вилучення.

Героєм став бразильський нападник Леонардо Афонсо, який відзначився голом на четвертій компенсованій хвилині гри.

Щодо Сергія Кривова, то він відіграв 91 хвилину, після чого поступився місцем на полі Ноа Аллену. За гру проти Філадельфії українець дістав від Sofascore оцінку в 6.9 бала (середній бал 6.93).

МЛЛ. Регулярний чемпіонат

Філадельфія Юніон – Інтер Маямі 1:2

Голи: Уре, 3  – Грассель, 47, Леонардо Афонсо, 90+4.

Вилучення: Руїс, 69 (друга жовта), Авілес, 84 (друга жовта).

• Після 19-ти зіграних матчів Інтер Маямі перебуває на першому місці у турнірній таблиці Східної конференції. Філадельфія Юніон йде восьмою.
  • У наступному турі Кривцов, Мессі вдома прийматимуть Коламбус. Цей поєдинок має стати українським дербі в МЛС, адже кольори Крю захищає оборонець Євген Чеберко.
  • Кривцов у поточному сезоні провів за Інтер Маямі 14 поєдинків у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 33-річного українця у 1,5 мільйона євро.