Безус організував автогол: ексхавбек збірної України з розгромом вийшов у чвертьфінал Кубка Кіпру

Переглядів 427
Роман Безус. Фото: ФК Омонія
Омонія з Романом Безусом у складі впевнено пройшла Іпсонас у 1/8 фіналу Кубка Кіпру. Українець зіграв ключову роль у розгромі екскоманди Миколи Морозюка.

У четвер, 18 січня, Омонія на своєму полі провела матч 1/8 фіналу Кубка Кіпру проти Іпсонаса. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:0.

Український півзахисник Роман Безус вийшов у стартовому складі та провів на полі 59 хвилин.

В середині першого тайму нападник Омонії Андронікос Какулліс відкрив рахунок точним пострілом з-за меж штрафного майданчика.

А вже через кілька хвилин Безус відзначився результативною передачею на Яна Лецякса, який подвоїв перевагу господарів.

В самому дебюті другої половини гри українець допоміг встановити фінальний рахунок в матчі, коли після його подачі з кутового футболіст суперника Бен Халек переправив м'яч у власні ворота.

Кубок Кіпру. 1/8 фіналу.

Омонія – Іпсонас – 3:0

Голи: Какулліс (23'), Лецякс (26'), Халек (автогол – 48')

• Зазначимо, що у Іпсонасі свою кар'єру у січні 2023 року завершив ексзахисник Динамо Микола Морозюк.
  • В рамках чемпіонату Кіпру Омонія наразі посідає четверте місце, маючи 38 очок після 19 турів.
  • Іпсонас йде п'ятим у другому дивізіоні, набравши 27 залікових пунктів.
  • Безус виступає у кіпрському клубі з літа 2022-го, а його контракт розрахований до кінця весни 2024-го.
  • В нинішньому сезоні Роман провів 23 матчі в усіх турнірах, забивши дев'ять голів і віддавши п'ять асистів.