Безус забив за Омонію у ворота Пафоса: ексхавбек Динамо відзначився четвертим голом у чемпіонаті Кіпру

Переглядів 417
Роман Безус. Фото: Омонія
В поєдинку 21-го туру чемпіонату Кіпру Омонія вдома приймала Пафос. Український півзахисник вийшов у стартовому складі господарів і відзначився забитим голом.

Колишній гравець київського Динамо Роман Безус розпочав матч проти Пафоса із перших хвилин. Український футболіст був заряджений на боротьбу про що свідчить отримана жовта картка на 12-й хвилині.

Однак це не єдина дія, якою запам’ятається Роман у цьому поєдинку. В середині першого тайму Безус зумів зрівняти рахунок, відзначившись точним ударом головою після навісу з флангу. М’яч за цікавою траєкторією влетів у дальній кут воріт голкіпера. Українець піймав воротаря на протиході, тому той не мав шансів, щоб відбити удар.

▶️ Переглянути відео голу Романа Безуса у ворота Пафоса можна в телеграм-каналі FanDay

На перерву команди пішли за рахунку 1:1. Зрештою команда Безуса в другому таймі пропустила знову, але на цей раз відігратися не зуміла.

Чемпіонат Кіпру, 21-й тур

Омонія - Пафос - 1:2

Голи: Безус, 28 - Валакарі, 14, Танкович, 87

• Роман Безус в поточному сезоні зіграв за Омонію в 25 поєдинках в усіх турнірах: десять голів, вісім результативних передач.
  • Українець виступає за кіпрський клуб з 2022 року. Угода Безуса з Омонією чинна до кінця нинішнього сезону (31 травня 2024 року).
  • Transfermarkt оцінює 33-річного атакувального півзахисника у 800 тисяч євро.
  • За Динамо хавбек виступав з 2013 по 2015 рік.